Жаңалықтар

Сабақ кестесі

дүйсенбі Уақыты 11 А 11 Ә 11 Б 11 В 11 Г 10 А 10 Ә 10 Б 10 В 9 А 9 Ә 9 Б 9 В 8 А 8 Ә 8 Б 8 В
1 8:00-8:30 қаз.тарих қазақ тілі журналист география ағылшын ор.т/информ қазақ тілі түрік тілі химия қазақ тілі геометрия қаз.тарих орыс тілі қазақ тілі қазақ тілі алгебра мәтін талдау
2 8:40-9:10 АҚҚ қазақ тілі когн.лингв. ағ/информ. алгебра география қазақ тілі химия ағылшын қазақ тілі әлем әдеб. техҚ/д/шҰ ж/мат қазақ тілі қазақ тілі орыс тілі қаз.тарих
3 9:20-9:50 орыс т/инф қаз.тарих ағылшын қазақ тілі Д/Ш алгебра химия алгебра қазақ тілі орыс тілі қазақ тілі география қазақ тілі ағ/информ мәңг.ел төл т. түрік тілі қазақ тілі
4 10:10-10:40 орыс т/инф өзін-өзі т. алгебра қазақ тілі география геометрия орыс тілі ағылшын қазақ тілі техҚ/д/шҰ қазақ тілі әлем әдеб қазақ тілі ағ/информ қаз.тарих қаз.тарих қазақ тілі
5 10:50-11:20 қазақ тілі ағылшын қазақ тілі химия қазақ тілі қазақ тілі медиа қазақ тілі география алгебра алгебра ор.т/информ техҚ/д/шҰ қаз.тарих орыс тілі қазақ тілі ағылшын
6 11:30-12:00 қазақ тілі география қазақ тілі қах.тарих түрік тілі қазақ тілі Д/Ш медиа ағ/информ әлем әдеб орыс тілі ағылшын алгебра алгебра дж.тарих қазақ тілі көрк.еңбек
7 12:10-12:40 әлем әдеб. дж.тарих әдебиет Д/Ш қазақ тілі ор. т./ағылш география қазақ тілі медиа ағылшын ж/мат ор.т/информ дінтану көрк.еңбек әдебиет ж/мат түрік тілі
8 12:50-13:20 айтыс 1/2 әлем әдеб Абайтану медиа түрік тілі Д/Ш өзін-өзі т. техҚ/д/шҰ
сейсенбі 1 8:00-8:30 дж.тарих әдебиет акад жаз география орыс тілі Д/Ш әдебиет ағылшын алгебра әдебиет ағ/информ. техҰ/д/шҚ қаз.тарих әлем әдеб әдебиет биология дж,тарих
2 8:40-9:10 географ әдебиет орыс тілі дж.тарих акад жаз қаз.тарих Д/Ш алгебра дж.тарих әдебиет ағ/информ. биология техҰ/д/шҚ әдебиет әлем әдеб. ағылшын алгебра
3 9:20-9:50 Д/Ш орыс тілі қаз.тарих әдебиет қаз.тарих ағылшын физика дж.тарих әдебиет ағ/информ әдебиет әдебиет әдебиет биология алгебра алгебра әдебиет
4 10:10-10:40 ағылшын АӘД Абайтану әдебиет география дж.тарих алгебра физика әдебиет ағ/информ әдебиет әдебиет әдебиет алгебра орыс тілі ШСӨ әдебиет
5 10:50-11:20 әдебиет алгебра әдебиет акад жаз әдебиет физика ағылшын әдебиет орыс тілі қаз.тарих техҰ/д/шҚ алгебра ағ/информ дж.тарих география әлем әдеб. ШСӨ
6 11:30-12:00 әдебиет Д/Ш әдебиет журналист әдебиет әдебиет акад.жазба әдебиет физика Абайтану орыс тілі геометрия ағ/информ әдебиет ШСӨ көрк.еңбек геометрия
7 12:10-12:40 АӘД когн.лингв. Д/Ш Абайтану физика журналист қаз.тарих акад.жаз. ағ/информ ж/мат дж.тарих қазақ тілі ШСӨ көрк.еңбек
8 12:50-13:20 медиа АӘД акад.жаз. техҰ/д/шҚ АҚҚ
1 8:00-8:30 өзін-өзі т. әдебиет Д/Ш физика алгебра дж.тарих қазақ тілі география ағылшын қазақ тілі химия физика биология қазақ тілі қазақ тілі орыс тілі ор.т/инф.
2 8:40-9:10 Д/Ш әдебиет физика ағылшын дж.тарих физика әдебиет өзін-өзі т. орыс тілі әдебиет биология алгебра С/О қазақ тілі химия география ор.т/инф.
3 9:20-9:50 физика алгебра география қазақ тілі АҚҚ ағылшын өзін-өзі т. физика Д/Ш ШСӨ қазақ тілі химия қазақ тілі ор.т/ағылш ағ/информ алгебра қазақ тілі
4 10:10-10:40 ор.т/ағыл. физика биология әдебиет Д/Ш өзін-өзі т. алгебра география әдебиет орыс тілі әдебиет қазақ тілі әдебиет алгебра ағ/информ физика қазақ тілі
5 10:50-11:20 қазақ тілі география қазақ тілі биолоия ағылшын қазақ тілі ағ/информ қазақ тілі алгебра дінтану ШСӨ ор.т/ағылш химия геометрия орыс тілі қазақ тілі Д/Ш
6 11:30-12:00 әдебиет Д/Ш әдебиет география әдебиет әдебиет ағ/информ әдебиет физика алгебра орыс тілі ор.т/ағылш ШСӨ химия биология қазақ тілі ағылшын
7 12:10-12:40 ор.т/ағыл. Абайтану өзін-өзі т. ағ/информ. қазақ тілі орыс тілі ағ/информ қазақ тілі ж/мат мәңг.ел төл т. ШСӨ Д/Ш география химия ж/мат
8 12:50-13:20 Абайтану С/О ШСӨ
бейсенбі Уақыты 11 А 11 Ә 11 Б 11 В 11 Г 10 А 10 Ә 10 Б 10 В 9 А 9 Ә 9 Б 9 В 8 А 8 Ә 8 Б 8 В
1 8:00-8:30 дж.тарих әдебиет дж.тарих ағылшын өзін-өзі т. биология әдебиет орыс тілі С/О әдебиет алгебра ж/мат өзін-өзі т. әдебиет әдебиет Д/Ш география
2 8:40-9:10 когн.лингв. әдебиет ағылшын әлем әдеб. география химия әдебиет алгебра дж.тарих әдебиет Д/Ш АҚҚ алгебра әдебиет әдебиет өзін-өзі т. физика
3 9:20-9:50 алгебра ағылшын алгебра әдебиет химия география қаз.тарих С/О әдебиет физика әдебиет әдебиет әдебиет орыс тілі Д/Ш мәңг.ел төл т. әдебиет
4 10:10-10:40 химия әлем әдеб. география түрік тілі ағылшын алгебра дж.тарих қаз.тарих әдебиет алгебра әдебиет әдебиет әдебиет Д/Ш биология биология әдебиет
5 10:50-11:20 әдебиет химия әдебиет алгебра әдебиет әдебиет биология әлем әдеб. журналист түрік тілі география алгебра орыс тілі биология физика дж.тарих Д/Ш
6 11:30-12:00 түрік тілі дж.тарих қаз.тарих геометрия журналист әдебиет Абайтану әдебиет әлем әд. физика биология ағылшын ж/мат мәтін талдау әдебиет орыс тілі
7 12:10-12:40 журналист АҚҚ химия әдебиет әдебиет С/О география биология биология физика геометрия ор.т/ағылш түрік тілі әдебиет мәңг.ел төл т.
8 12:50-13:20 әлем әд. С/О
жұма 1 8:00-8:30 әдебиет орыс тілі әдебиет өзін-өзі т. дж.тарих Д/Ш ағылшын ағ/информ АӘД география физика қазақ тілі химия мәңг.ел төл т. алгебра мәтін талдау Абайтану
2 8:40-9:10 әдебиет ағ/информ дж.тарих Д/Ш когн.лингв дж.тарих АӘД когн.лингв дж.тарих химия Абайтану қазақ тілі орыс тілі физика геометрия ағ/информ биология
3 9:20-9:50 физика ағ/информ медиа қаз.тарих биология география алгебра дж.тарих Д/Ш С/О химия Абайтану АҚҚ ағылшын физика ағ/информ орыс тілі
4 10:10-10:40 ағылшын қазақ тілі физика дж.тарих ор.т/информ әдебиет әдебиет АӘД АҚҚ физика биология химия мәңг.ел төл т. орыс тілі ағылшын Абайтану алгебра
5 10:50-11:20 дж.тарих акад жаз АӘД физика әдебиет ор.т/информ дж.тарих орыс тілі география мәңг.ел төл т. ағылшын С/О ағылшын Абайтану қазақ тілі химия С/О
6 11:30-12:00 акад жаз физика ағ/информ орыс тілі ор.т/информ АӘД АҚҚ география алгебра биология С/О мәңг.ел төл т. физика мәтін талдау Абайтану әдебиет химия
7 12:10-12:40 география қаз.тарих орыс тілі когн.лингв АӘД физика әдебиет акад.жаз. дж.тарих ж/мат дінтану Абайтану С/О әдебиет өзін-өзі т.
8 12:50-13:20 С/О түрік тілі
сенбі 1 8:00-8:30 алгебра геометрия геометрия әдебиет әлем әдеб қаз.тарих дж.тарих қаз.тарих география өзін-өзі т. ағылшын түрік тілі биология Д/Ш химия орыс тілі физика
2 8:40-9:10 С/О биология дж.тарих медиа геометрия Абайтану геометрия дж.тарих түрік тілі орыс тілі алгебра Д/Ш дж.тариз химия өзін-өзі т. ағылшын әлем әдеб
3 9:20-9:50 қаз.тарих медиа география орыс тілі қаз.тарих алгебра когн.лингв геометрия геометрия АҚҚ түрік тілі өзін-өзі т. әлем әдеб физика ағылшын Д/Ш химия
4 10:10-10:40 география журналист АҚҚ алгебра дж.тарих ор. т./ағылш әлем әд. Абайтану қаз.тарих химия өзін-өзі т. ор.т/ағылш физика түрік тілі Д/Ш геометрия алгебра
5 10:50-11:20 биология география С/О дж.тарих физика түрік тілі журналист АҚҚ Абайтану геометрия дінтану ор.т/ағылш алгебра өзін-өзі т. алгебра С/О ағылшын
6 11:30-12:00 геометрия түрік тілі ағ/информ АҚҚ С/О когн.лингв. С/О журналист қаз.тарих ағылшын қаз.тарих ж/мат география ж/мат физика биология
7 12:10-12:40 дж.тарих түрік тілі медиа АҚҚ география Д/Ш когн.лингв биология дж.тарих ж/мат
8 12:50-13:20 домбыра Д/Ш
                                                  Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары:                Ж.Ш. Айдарбекова

Меню